GANG BANG PÁRTY v Clubu Lublaňská 12.12 a 13.12.2016 od 18:00 hodin .Tešíme se na Vaši náštěvu u nás . VSTUPNÉ MAJÍ ŽENY ZDARMA A VYBRANÉ NÁPOJE TAKÉ ( víno , nealko nápoje , káva a čaj ). PÁRY 200,- , MUŽI 250,- .
GANG BANG PÁRTY v Clubu Lublaňská 14.11 a 15.11.2016 od 18:00 hodin .Tešíme se na Vaši náštěvu u nás . VSTUPNÉ MAJÍ ŽENY ZDARMA A VYBRANÉ NÁPOJE TAKÉ ( víno , nealko nápoje , káva a čaj ). PÁRY 200,- , MUŽI 250,- .
Milý kamarádi, bude to rok co se spolu setkáváme u nás v teplíčku. :-) Za ten rok máme spoustu skvělých zážitků a Vy určitě také. Pojďte s námi oslavit naše 1. VÝROČÍ!!!Dne 19. 11. 2016 v klubu LUBLAŇSKÁ A jako poděkování máme pro Vás. - Vstup zdarma - Pivo, víno, cola a voda zdarma - malé pohoštění A samozřejmě skvělou náladu a přátelský přístup. Tak se těšíme :-) VÁŠ CLUB LUBLAŇSKÁ
Milý kamarádi, bude to rok co se spolu setkáváme u nás v teplíčku. :-) Za ten rok máme spoustu skvělých zážitků a Vy určitě také. Pojďte s námi oslavit naše 1. VÝROČÍ!!!Dne 19. 11. 2016 v clubu LUBLAŇSKÁ A jako poděkování máme pro Vás. - Vstup zdarma - Pivo, víno, cola a voda zdarma - malé pohoštění A samozřejmě skvělou náladu a přátelský přístup. Tak se těšíme :-) VÁŠ CLUB LUBLAŇSKÁ
GANG BANG PÁRTY v Clubu Lublaňská 07.11 a 08.11.2016 od 18:00 hodin .Tešíme se na Vaši náštěvu u nás . VSTUPNÉ MAJÍ ŽENY ZDARMA A VYBRANÉ NÁPOJE TAKÉ ( víno , nealko nápoje , káva a čaj ). PÁRY 200,- , MUŽI 250,- .
GANG BANG PÁRTY v Clubu Lublaňská 31.10 a 01.11.2016 od 18:00 hodin .Tešíme se na Vaši náštěvu u nás . VSTUPNÉ MAJÍ ŽENY ZDARMA A VYBRANÉ NÁPOJE TAKÉ ( víno , nealko nápoje , káva a čaj ). PÁRY 200,- , MUŽI 250,- .
GANG BANG PÁRTY v Clubu Lublaňská 24.10 a 25.10.2016 od 18:00 hodin .Tešíme se na Vaši náštěvu u nás . VSTUPNÉ MAJÍ ŽENY ZDARMA A VYBRANÉ NÁPOJE TAKÉ ( víno , nealko nápoje , káva a čaj ). PÁRY 200,- , MUŽI 250,- .
GANG BANG PÁRTY v Clubu Lublaňská 03.10 a 04.10.2016 od 18:00 hodin .Tešíme se na Vaši náštěvu u nás . VSTUPNÉ MAJÍ ŽENY ZDARMA A VYBRANÉ NÁPOJE TAKÉ ( víno , nealko nápoje , káva a čaj ). PÁRY 200,- , MUŽI 250,- .
Vážení zákaznici, máme pro Vás speciální nabídku!!! Podporujeme studenty a proto od 5. 9. 2016 do ODVOLÁNÍ má u nás každý pár do 26-ti let vstup zdarma. A aby to nebylo líto našim " vyzrálým ,, klientům přidáváme akci: Každá 5. návštěva páru vstup zdarma ( Čtvrtky zůstávají stejné každý pár zdarma) Každá 10. návštěva muže vstup zdarma. ŽENY MAJÍ VSTUP ZDARMA A VYBRANÉ NÁPOJE TAKÉ ( víno ,nealko nápoje ,káva a čaj ). Těšíme se na Vás CLUB LUBLAŇSKÁ
GANG BANG PÁRTY v Clubu Lublaňská 19.09 a 20.09.2016 od 18:00 hodin .Tešíme se na Vaši náštěvu u nás . VSTUPNÉ MAJÍ ŽENY ZDARMA A VYBRANÉ NÁPOJE TAKÉ ( víno , nealko nápoje , káva a čaj ). PÁRY 200,- , MUŽI 250,- .
GANG BANG PÁRTY v Clubu Lublaňská 12.09 a 13.09.2016 od 18:00 hodin .Tešíme se na Vaši náštěvu u nás . VSTUPNÉ MAJÍ ŽENY ZDARMA A VYBRANÉ NÁPOJE TAKÉ ( víno , nealko nápoje , káva a čaj ). PÁRY 200,- , MUŽI 250,- .
GANG BANG PÁRTY v Clubu Lublaňská 05.09 a 06.09.2016 od 18:00 hodin .Tešíme se na Vaši náštěvu u nás . VSTUPNÉ MAJÍ ŽENY ZDARMA A VYBRANÉ NÁPOJE TAKÉ ( víno , nealko nápoje , káva a čaj ). PÁRY 200,- , MUŽI 250,- .
GANG BANG PÁRTY v Clubu Lublaňská 29.08 a 30.08.2016 od 18:00 hodin .Tešíme se na Vaši náštěvu u nás . VSTUPNÉ MAJÍ ŽENY ZDARMA A VYBRANÉ NÁPOJE TAKÉ ( víno , nealko nápoje , káva a čaj ). PÁRY 200,- , MUŽI 250,- .
Ahoj, nemám zkušenosti s takovým klubem a chtěl bych tam zajít, je mi 23 a středy mají údaje akce pro studenty, chci se zeptat, chodí tam mladší lidé?? Díky za odpověď
Díky všem za včerejší pohodu, pěkné šukačky na velké postely i v kabinkách. Bylo na co koukat a i na baru se vedli zajímavé diskuze, tentokrát z lékařství. Jen výřivka nezažila žadnou mrdačku, což byla škoda, tak třeba příště.
GANG BANG PÁRTY v Clubu Lublaňská 15.08 a 16.08.2016 od 18:00 hodin .Tešíme se na Vaši náštěvu u nás . VSTUPNÉ MAJÍ ŽENY ZDARMA A VYBRANÉ NÁPOJE TAKÉ ( víno , nealko nápoje , káva a čaj ). PÁRY 200,- , MUŽI 250,- .
GANG BANG PÁRTY v Clubu Lublaňská 01.08 a 02.08.2016 od 18:00 hodin .Tešíme se na Vaši náštěvu u nás . VSTUPNÉ MAJÍ ŽENY ZDARMA A VYBRANÉ NÁPOJE TAKÉ ( víno , nealko nápoje , káva a čaj ). PÁRY 200,- , MUŽI 250,- .
Ahoj.
Včera jsme zase byli s přítelkyní v klubu a při odchodu jsme zažili nepříjemnou situaci. A jen diky profesionalitě klubu byla hladce vyřešená. Ten kluk za pultem ví o čem mluvím a za všechny navštevníky mu děkujeme.
A trochu se omlouvám že přítelkyně nebyla včera naladěna na chlapskou notu a měla zájem jen o slečnu masérku. Snad příště a B. děkuji za milé objetí.
R. + P.
Pěkný večer všem,mám všem poděkovat od Zuzky co byli v pátek v Lublanske,velmi moc si to užila,jo a řikala že měla boží orgasmus když ji to někdo udělal jazyčkem ,takže ta osoba asi ví o koho se jedna.Takže ještě jednou díky chlapi za akci. p.s.V Lublanske jsem byl 3x,a vždy bylo čisto,uklizeno,personal suprovy,takže spokojenost na 100%
Ahoj , je jen podivné že Nik BLONDIE68 byl založen dnes a hned si stěžuje , prosim jsme na e-mailu pokud personál nebo cokoli bude v clubu špatně , na čistotě a dodržování hygieny si zakládáme.
Club Lublanska
GANG BANG PÁRTY v Clubu Lublaňská 25.07 a 26.07.2016 od 18:00 hodin .Tešíme se na Vaši náštěvu u nás . VSTUPNÉ MAJÍ ŽENY ZDARMA A VYBRANÉ NÁPOJE TAKÉ ( víno , nealko nápoje , káva a čaj ). PÁRY 200,- , MUŽI 250,- .
Za mě je tam vždy personál příjemný a je pravda, že když nejsou v 23. hodin lidi, tak už hlásí, že se zavírá. Bylo by nesolidní vám prodat vstup a vy pak budete v podniku úplně sami. Jinak čisto tam je, personál, jak jsem si všiml uklízí, jinak mramor na podlahách nemají, ale dlažba je taky fajn. Není to jak sauna v 5hvězdičkovém hotelu, ale to asi nikdo ani nečeká, přeci jen je to swingers sauna, vyřivky vždy teplé, pára dostatečná a ve finské sauně se zaručeně zapotíte. Z mé strany si kluci zaslouží pochvalu.
Dobrý večer , pokud byl náš personál nepříjemný, ale popravdě každý si ho chválí , tak rádi chybu napravíme a buďte našima hosty , napište na e-mail kdy dorazite a vše vyřešíme , děkuji a hezký večer.
GANG BANG PÁRTY v Clubu Lublaňská 18.07 a 19.07.2016 od 18:00 hodin .Tešíme se na Vaši náštěvu u nás . VSTUPNÉ MAJÍ ŽENY ZDARMA A VYBRANÉ NÁPOJE TAKÉ ( víno , nealko nápoje , káva a čaj ). PÁRY 200,- , MUŽI 250,- .
OPRAVA:GANG BANG PÁRTY v Clubu Lublaňská 11.07 a 12.07.2016 od 18:00 hodin .Tešíme se na Vaši naštevu u nás . Vstupné ženy zdarma , páry 200,- , muži 250,- .
VELKÁ BUKKAKE PÁRTY v Clubu Lublaňská 01.06.2016 od 19:00 hodin .Teší se na Vaši naštevu u nás slečna SÁRA .Vstupné ženy zdarma , páry 200,- , muži 250,- .
VELKÁ BUKKAKE PÁRTY v Clubu Lublaňská 01.06.2016 od 19:00 hodin .Teší se na Vaši naštevu u nás slečna SÁRA .Vstupné ženy zdarma , páry 200,- , muži 250,- .
Swingers Lublanska -2- od 27.5
Pokracovani vlakna
Trochu jsme mákli a zrekonstruovali prostory. Takže se můžete těšit na novou INFRASAUNU, nové posezení a příjemnou postýlku.
Začínáme v 18:00
Pro Vaše mlsné jazýčky připravíme
WELCOME DRINK
BOHATÝ RAUT
a samozřejmě NOVOROČNÍ LÁHEV SEKTU NA PŘÍPITEK
Moc si vážíme Vaši přízně a proto těsně před půlnocí budeme losovat velmi zajímavé ceny.
1. cena - ROČNÍ VSTUPNÉ ZDARMA
2. cena - UZENÁ ŠUNKA
3. cena - LÁHEV ŠAMPAŇSKÉHO
Takže neváhejte a zarezervujte si svoje místečko, počet míst je omezený.
Vstupné:
Pár - 800 Kč
Muži - 1000 Kč
Ženy - ZDARMA
UŽ SE NEMŮŽEME DOČKAT!!!
Takže 31. 12. 2016 od 18:00 Club Lublaňská.
Zatím ahoooj
Včera jsme zase byli s přítelkyní v klubu a při odchodu jsme zažili nepříjemnou situaci. A jen diky profesionalitě klubu byla hladce vyřešená. Ten kluk za pultem ví o čem mluvím a za všechny navštevníky mu děkujeme.
A trochu se omlouvám že přítelkyně nebyla včera naladěna na chlapskou notu a měla zájem jen o slečnu masérku. Snad příště a B. děkuji za milé objetí.
R. + P.
Club Lublanska