Fotky v plnom rozlíšení

Fotky sa nedajú otvoriť v plnom rozlíšení

Všimol som si, že už sa nedajú otvárať fotky v plnom rozlíšení a to ani po úprave rozlíšenia priamo v adrese obrázka. Očividne sa snažia takto vylákať peniaze od užívateľov aby si platili VIP aj za niečo, čo je niekde inde samozrejmosť aj bez platenia. Pre mňa to tu stráca zmysel. Vidí to niekto rovnako?
a to je kde nikede inde? zadarmo ? ved tu už aj muži pýtajú peniaze za stretko ..tu je väčšina užívateľov bez auta priestoru a peňazí a chcú prísť na stretko ale nemajú ako ...a len sa preklikáváju cez profili a snažia sa zaujať vetou v správe Ahoj ...fotky neposiela ale má záujem vraj je sympatický ...dal by som tu platit aj za registráciu nielen za vstup niekam aby sa vyseparovali odtiaľto tí čo nemajú vobec možnosti iba tu byť a nikam sa dostať...namajú na benzín nemaju auto nemajú priestor nič ...dal by som to tu cele spoplatniť
Amantiumnuditas má vcelku pravdu, presne takto to tu funguje. Plne s ním súhlasím. Ale zas popravde povedané spoplatňovať tento hnoj ako sú amateri, tak to by tu musela byť trošku iná úroveň.
Prave tým spoplatnenim by to už zrejme taký hnoj nemusel byť. 😎 Lebo inak sa tu registruje hocaký zúfalec este z detskej izby. Tým nemám na mysli len tých -teen z detskej izby, ale aj takých +30, +40 tiež ešte z detskej izby. 😯
Pokiaľ by sa plnohodnotne nezaregistroval, povolil by som iba náhľady na galerie, nie cele rozklikavať. 😉 (upravené)
Spoplatnime uplne všetko, aj vzduch ktorý dýchame. Apropo, ten vzduch vlastne aj tak spoplatnený bude, už o niekolko rokov *24*
tu prosia muži o VIP ko ...čo mi rozum stojí nad tým že muž tu nemá 3 eurá na VIP ko to čo je už toto ????, cez sms pošlem ked ho potrebujem a stojí to fak málo čo je to za mužov ktorý sa nehanbia prosit aby im ho niekto zaplatil ???
Nova doba. Ja som pred par dnami videl mlady parik v bare a normalne baba platila ucet :D Neviem ci sa da hovorit o nich ako o muzoch. Chlap by kanalizaciou musel chodit po takom strapneni.
Presne tak. Muž žobre o VIP, a myslí si,že mu niekto uverí,že je schopný realneho stretnutia. Áno,možno tak,že dovezte ma k vám domov, ponúknite ma občerstvením, zadarmo vám pretiahnem manželku ( chápte tak,že ja ju riadne ostriekam, a ona bude celá Happy,že ja som sa urobil) a nechcite prosím vás do mňa,aby som zaplatil aspoň kávu ( nedajboh hotelovú izbu)
Škoda reči sa vyjadrovať k tomuto 😅 suhlasim..aj keď spoplatnenie nevyrieši až tak to. Skor povinné overenie a v neposlednom rade trochu rozumu ľuďom.

Lebo neviem či sa smiať alebo plakať, keď mi "pár" napíše že "áno áno bolo by potrebné si overiť profil, sú tu všeliakí ľudia, aj sa na to chystáme, cez víkend budeme spolu a hneď to spravíme" len asi moja chyba, že som sa neopýtala ktorý víkend to mysleli, lebo ich prešlo X a stále nič 😂😂
Súhlas s tou platenou registráciou, eliminovali by to vytváranie nickov na jedno použitie, keď niekto pravidelne zakladá a ruší nové profily. Poplatok skôr symbolicky, na spôsob Zbiornik
mas pravdu a ja by som dal este potvrdit profil ked akoze zensky profil aby sa overilo fotkou lebo 80percent zenskych nickov su buzeranti ......dufam bude zmazane moj koment za 2 hodiny
Zmysel Teba, ako muža na tejto stránke je pozerať fotky v UHD kvalite? 😅 A ja som si vždy myslela že mužom tu ide o sex 😅😅 alebo aký bol tvoj zmysel sem prísť? Veď free foto a video maš na nete všade
Mužom, ktorím ide o sex, nemrhajú svojim časom vypisovaním tunajším ženám, ale radšej vybehnú niekde do podniku, zbalia miestnu kočku a pri troche snahy/šťastia si vrznú ešte v ten večer. Tu by si s ňou museli písať celú večnosť, než by prišli na to, že si aj tak nevrznú... *3* Takže áno, tu je to ozaj často len o pozeraní fotiek alebo čítaní blogov... *22*
Len na objasnenie. Fotky sa dajú sledovať v plnom rozlíšení a dokonca aj sledovať videá iných amatérov bez platenia VIP. Stačí len mať aktívny účet s vlastnými albumami. Je to jednoduché. Takže súhlasím s týmto krokom, aspoň trochu to prinúti ľudí budovať svoje účty a neskrývať sa za nevyplnenými, neoverenými, anonymnými účtami bez fotiek. A keď si chceš honiť nad fotkami iných v anonymite tak si zaplatíš VIP.
Neviem, ako je to teraz, no v minulosti (cca rok dozadu) som tu mal niekoľko albumov a bez VIP som nemohol kukať videá alebo vidieť fotky z galérie v plnom rozlíšení. Dokonca aj moje vlastné fotky z mojich albumov mi ukazovalo zmenšené... *24*

Zaplatenie VIP nedonúti nikoho k budovaniu si svojho účtu alebo čomukoľvek inému. Najviac VIP tú majú práve pochybné (a mnohokrát úplne prázdne) profily, ktoré vďaka nemu môžu otravovať ďaleko viac užívateľov, než mohli bez neho. Týmto smerom podľa mňa cesta nevedie... Tak isto overovanie si profilu dokladom totožnosti podľa mňa nie je správne. Nebudem predsa svoje citlivé informácie poskytovať "niekomu" len preto, aby mi tu svietila modrá ikona v profile. Bohate stačí to pôvodné overovanie fotkou a nápisom "amatéri.com". Toto keby bolo povinné, tak by bola istota, že aspoň väčšina profilov na tejto stránke budú naozaj také, za aké sa tu prezentujú. Ale 100% istota tu nebude nikdy, lebo všetko sa dá obabrať...
No jedna vec je, že tie galérie nesmieš mať staršie ako 3 mesiace, ale to vieš vyriešiť tým, že ju vymažeš a znova nahráš a druhá vec je, že to tuším pridali tú možnosť len pomerne nedávno, takže môže byť, že pred rokom to ešte nefungovalo. Ale nie som si istý.

A ja nehovorím, že si musíš kúpiť VIP k budovaniu účtu ale práve naopak, ak si buduješ účet tak VIP nepotrebuješ. (upravené)