Dildo / zena / pary

Kolko cm pouzitelne dildo?

Zdravym, s manželkou radi pouzivane rozne hracky a experimentujeme pri sexe.
Chcem manzelke dopriat obcas plne naplnenie a vaginalny orgazmus. Najvacsie dildo mame cierne a je hrube 5cm na zaludi postulne sa ztensuje na 4cm a dlzka je 19cm po semenniky.
Do manzelky vopcham max 14cm. Ako ste na tom vy ? Pojde to este hlbsie myslite ? :) V profi filmoch a videach vidno odvela vacsie kusky :)
Diky za odpovede
A to meriaš šublerou alebo skladacím metrom?
Pre info
Viem ze dildo ma 19 cm a viem pokade ho dovoli zasuvat. Takze som odmeral :)
Máme taký cca 18cm a ide celý
24 cm a cely vojde manželka úplne šťastná.
Mi máme zasa skleneny hrúbka je 4cm a dlhý 15cm a pekne celý jej vojde do vagínu. Dáva si ho sama že one vie ako najlepšie vylezie jej dnu.
Je to real ? A bez bolesti ?
Kedze do mojej max 14cm
Ahojte máte tých sexi hraček veľa okrem didla? Máš aj ty niečo pre seba alebo iba hračky sú pre ňu?
Dildo, vibrator, venusine guľicky, vibracne vajíčko a SatysFyer
😊😊😊😊 hracky a nove veci susuper
...ahojte... my hračky nepoužívame... môj penis má dĺžku niečo cez 20 cm a obvod 16 cm... vždy s nim dokážem totálne uspokojiť všetky potreby partnerky... chcem/chceme vyskúšať niečo nové, trojku (MMŽ), takže iste so "zivym" a nie umelým...
*435*
a obvod 16 cm.
*3**3**3*
už to nehúl.....
Ďakujem za vase zaujimave reakcie a prajem krasny večer 😊
Ja som tiež teraz kúpil manželke s priemerom 5cm a dlžka32. Al ako ho uvidela a povedala že to urcite do nej nevojde a ani skusat nechce
Neviem či som ja divná, ale chlapci.. Naozaj to nie je o tom vopchať do ženy toho čo najviac *3**3* Určite si užívajte a teší ma, že nám chcete dopriať.. ale viac nemusí vždy znamenať viac *425*
Pisal som to pred 3 rokmi, od vtedy sme skúsili veľa pomôcok ale náš sexuálny vzťah to asi skor uplne znicilo..teda uplne nie ale sex máme uplne minimálne..
Ale nestazujem sa nikomu aby ti tak nevyznelo :)
Nemyslela som to v zlom.. len niektoré komentáre tak vyzneli :) Určite treba skúšať a ja mám hračky veľmi rada.. držím palce nech sa to spraví :)
Ďakujem pekne. V to dúfam tak uvidime