Spolek milovníků silonek

Party v silonkach

Ahoj lidi, milovníci silonek, zakládám spolek ortodoxních milovníků silonek, jsem zakladatel této skupiny, miluji silonky od dětství. Rád bych našel ženy, muže (lepší BI, aktiv, pasiv), pratele. Budeme rodina, ktera nemuze žít bez silonek, bez toho krasneho doteku silonek (pouze pro ty, kteří silonky nepovažuji za oblečení ale silný fetish). Mate tak silny vztah k silonkam, ze je mate jako druhou kůži, nosite je stale ve dne v noci na sobe. Rád bych pořádal pravidelne vikendove srazy u mě (party pres noc pouze v silonkach, drink, pohoštění) Napiš mě do vzkazu, seznámíme se, a vymyslíme plán, jak bychom společně založili uzavřenou skupinu milovníků silonek. Těším se na vás, pantys
ahoj...taky milujeme silonky....radi pokecáme
Ahoj poslal jsem vám zprávu do vzkazu
Ahoj, ja jsem k takovym vecem trochu skepticky v dnesni uspechane dobe, ale rad pomuzu vytvorit komunitu milovniku silonu🙂
Chce to být optimistou, když se přihlásí třeba 5-8 lidi ze začátku, tak to bude fajn, seznámíme se, můžeme se pravidelně setkávat u mě, přes víkend, nabízím víkendový relax u mě doma, zařídím stravu, pití, ubytování, můžeme dělat výlety.... jde mě o to sehnat opravdový kamarádky, kamarády co nemůžou žít bez silonek. Život je tak krátký, tak proč si to neudělat příjemný, těším se na vás na všechny
Muzes se mnou pocitat, take se mi libi ve vsech variantach a podobach
Ahoj, dej vedet. Treba se nekdy setkame i kdyz vzhledem ke vzdalenostem nejspis ne, ale treba to nekdy vyjde.
Ahoj. Já miluji silonky od třinácti let až do dnes. Hledám taky podobné lidi na pokec a setkání.
Rád bych se přidal, pokud se nějaké setkání uskuteční