Zabava

Zabava

Caute vsetci hladame s priatelkou podnik kde sa da nielen zabavit sa ale aj zasukat si ...podmienka je bez vymeny partnerov ...popripade nejake miesto kde by nas mohol niekto pozorovat bez toho aby sa zapajal ...
To by sme aj my radi.v erotickom oblečení hudba*400**306**187**75*
Stretávka v bojniciach je fajn len žiaľ kvôli covidu zatvorené
Kde v bojniciach??????? Mal by som záujem. Platí sa tam niečo ako vstupné?
Na to su swingers akcie, ale tie sa momentalne nekonaju *11*
Ale na swingers sa ocakava vymena partnerov ci pridanie sa do skupiny
Ale my by sme radi nejaku spolocnost kde bude kazdy so svojim partnerom.... cheli by sme mat v takejto spolocnosti a v tomto duchu aj svadbu
Tak to sa mylis, asi si na ziadnej nebol. Raz sme boli na jednej akcii, bolo tam viacej parov a nikto nemenil. Dokonca tam bola izba len pre jeden par, nikoho ani nepadlo sa k nim pridat
Praveze som bol na 3och swingers este s byvalou ...na jednej to bolo take privatne ale vsetci sa cudovali ze nechceme menit alebo sa pridat na druhej ju rozobrali jak bicykel este sa to piriadne ani nezacalo a na tretej to malo uroven welnesu...
Nejaku dobu sme pobudli v zahranici a tam bol bar s diskotekou kde sa ludia normalne bavili no a ak niekto nahodou niekoho zacal fajcit ci sukat nikto sa nad tym.nepozastavoval normalne sa bavili dalej nikto neprisiel obchytkavat ci honit ...
To asi zalezi od ludi, ktori sa stretnu na konkretnej akcii. Pokial ale chcete mat v tomto duchu aj svadbu, tak myslim ze nie je problem. Ved viete koho si budete na svadbu volat, staci sa dopredu dohodnut na pravidlach
No a to je dalsi problem ...nemame takto zmyslajucich priatelov
This post has been deleted by user.
No ved to ...je problem.najst spravne naladenych ludi s podobnymi nazormi
Ak by ste hladali taky pár na akciu alebo svadbu radi prideme*24**400**63*
No ak mate rovnake nazory...potesi nas take priatelstvo
Pojdeme me vas za sveddkov?
Ako písala badgirl....swingers nie je o výmene...a na každej swingers stále každý môže povedať nie...a nie ako si spomínal že sa vrhli na tvoju ex.....ak by nechcela tak by stačilo povedať nie......v riadnom klube kto to nerešpektuje tak vykážu a viac tam nepáchne......
To si zabil človeče :D doteraz som bol presvedčený, že swingers party je party pre ľudí, čo radi menia partnerov... Diky, že si ma z toho omylu vyviedol ;)

Že môže každý povedať nie? Kriste pane, ved sme v roku 2020.... To môže aj žena mužovi doma povedať hádam :) nieto ešte cudziemu človeku...
ty si este asi mebol ma swimgers, ked trepes chujoviy, ked miekto povie mie tak too je mie a mie ze ho rozoberu, alebo ju, ako hore kolega apisal bicikel., sw ma svoje pravidla, mez pojdes dobre si ich mastuduj, xixi
Čítanie s porozumením a ty... Je ako Európa a Austrália :D
Klídek, občas má niekto rýchlejšie prsty, ako myšlienkové pochody. :-)
Myslím, že ten text tomu úplne zodpovedá, ale kódovanie sa dá vylúštiť. *22*
Starejsieho nahodounehladate? Aj ked na takejto svadbe budem asi len mavat uterakom 😀😀😀😀
Na takú svadbu by sme chceli 😚
Ale už jeden klub bude otvoreny😉.. . Info rp
Tak to by sme si mali niečo také zorganizovať. My sme za takúto akciu, podľa toho ako čítame aj Remi 1980 sa pridajú a hneď nás je šesť osôb napr na nejakej chate. Možno by sa ešte niekto pridal
Tak na takuto akciu by som asi aj mju polovicku presvedcil.
Mame este dva pariky takže by nas bolo 5 parikov*24**4*
To už začína vyzerať na slušnú párty
Aj my sa k Vám radi pridame :-) :-)
Ahoj
Odporúčame podnik vila fany Brno ...
Super ..presne to čo hľadáš
ahojte a co tak stretnutie vonku v prirode by ste sa milovali a mali by ste divaka ktori by sa len pozeral a nezapajal?
My s priatelom by sme velmi radi stvorku bez vymeny partnerov, popripade aj viac parov ale bez vymeny. Tu vymenu neviem ci by som ja psychicky zvladla a velmi by ma zaujimalo ako tu vymenu davaju ine pary. Ziadne ziarlenie po akcii? Alebo pocas? Neviem no :)
Nikto vas nemôže nútiť do výmeny kym to vy ako partneri nemáte vyjasnené a aké sú vaše hranice niekomu stačí že sa budú len partneri dotýkať druheho páru.
Páry ktoré bez toho aby si vyskúšali a ihneď píšu že chcú výmenu tak v najviac prípadov to chce len muž a žena nie...píšeme zo skúsenosti......swingers by malo byť o atmosfére milovania viacerých párikov v jednej miestnosti....a keď dôjde k výmene tak to jedine spontánne ale potom tak že to tí ktorí sa vymenia chcú a je im to príjemné a nie len preto aby si skúsili inú dierku alebo iného vtáka *3**3**3*
Je to v hlave. Treba vedieť rozdeliť sex a milovanie.

bezomna = nevera
somnou = len nech si to užije poriadne, lepšie ako by mala chodiť na tajnáša :)

Ved z nej neubudne, a zomna tiez nie :)
Ale tak verím si ze ma ešte žiadna nepodviedla 😂 ale človek nemôže mať nikdy 100% istotu.Odmietam žiť v strachu, kontrolovať partnerku. Keď žena/muž chce podviest tak podvedie.
Ahojte aj my hľadáme niečo podobne
My tiež chceme niečo vyskúšať také. Len nájsť niekoho normálneho.
Bol som 10x v Polsku sw klube.. Clublibertin a saunaclub.. Oba sú v bielsko bialej.. Keď páry nechcú meniť tak nechcú.. Nikto vás nemôže do ničoho nútiť!
Najlepšie je zájsť na stretko alebo do klubu...tam nájdete tých ktorí vedia čo chcú....ale pri kávičkovaní to väčšina nevie a keď k tomu má dojsť tak sa vyhovorí...
Ahojte ak máte záujem som vám k dispozícii
Ak by som vás zaujal kľudne napíšte a ideme na to
Ahojte, ešte hľadáte priestor?
Rád by som sa na Vás pozrel . Pozývam Vás do privat wellness a tam by ste si to predo mnou mohli užiť. Rišo