Delší dobu bez sexu

Poradí prosím někdo ?

Ahoj jmenuji se Michal 33 z Uherského Hradiště a nemám se komu svěřit tak píšu sem na amatéry no jde o tohle jsem bez sexu už delší dobu +- 3 roky před tím jsem měl přítelkyni ale to už je minulost od té doby jsem sex neměl a na privát nejdu to jsem chodil ale to už je dávno chci jen najít starší ženu z okolí UH na občasný sex ale zatím jsem nenašel i tady jsem hledal na amaterech a nic tady jsem bohužel nenašel pokud by jste měli nekdo nějakou radu tak mi napište děkuju moc mějte se krásně.🙂
no co,já taky honím už 6let a když je nákej sex výjmečně,tak si ju stejně musim honit sama,abych z toho něco měla...a popravdě..než mít v posteli chlapa a honit,to radši oželím toho chlapa...
Mám to doma podobný.
Ne že bych jí neuměl uspokojit, ale ona nechce!!
Chce mi jen honem vyhovět, a tím to padá...
Tak se mi do toho taky nechce, a ona je naštvaná.
Co my chlapi děláme špatně??
Nevím, co děláte špatně všeobecně. Vím, jak to bylo o mě. Neposlouchal, nevnímal. Myslel si, že já nechci. Jenže každá ženská je jiná. Jde o místa, sílu tlaku. Každá to máme jinde. A když neposlouchá a jede si to svoje, tak to je těžký. Časem už jen držíš. A radši sám honíš. X desítek let života v háji a jen protoze někdo prostě neposlouchá.
Holky. ale to je hrozný!!!
................
Zajímavé. A honit si ji pro něj, kdyby o to požádal a líbil se mu ten pohled, to taky ne? Mě to tedy baví jen když si honím abych se udělal, při tom je to super pohled. Jinak.. zásun je zásun
.
Je zasun a zasun. Spousta chlapů jsou sobci a na ženské jim nezáleží 👍 a být nasraná po tříminutovém výkonu je fakt docela pravidlo.
Já bych tě trochu poopravil, určitě jsi chtěla říct, že ty které si potkala.
Já třeba vydržím minutu.
Ok oprava...ty, které jsem potkala 🤣
tak honit si jí při sexu taky k tomu patří, ale asi myslíš spíš že tě chlap prostě neuspokojí
Tady určitě mezi těmi trumpetami nenajdete ,zkusit v reálu .
Ani tady,ani v realu....a kolik tady clovek musi tech lidi poznat?ja jich tu poznala 17 a uz tak mi to prijde absurdne vysoky cislo,na zenskou...
A kdo mi TO udelal?..
Ne se vsema sem spala,ale ani jeden..

Jen ubohy slova,sliby a fantazie *3*
No záleží jestli jsi nejakymu z nich taky za to stála, aby se snažil a měl chuť se dřít o ženský uspokojení. Ono vetsina holek, žen si myslí, ale pritom vůbec nepřemýšlí 😅 ono je jednoduchy nechat se nekam pozvat, cekat jak bude frajer se snazit a vtipny a zajímavý pak se nechat svliknout dlouho predehrivat a pak odsoudit, ze jako byl to fajn kluk, ale v posteli stal za hovno za minutu konec. Ale zadnou jeste mam pocit ani nenapadlo, ze to byla ona co tam stala celou dobu za hovno, zaclo to ze furt sem se musel na neco ptat jak blbec a dostaval jednoduche odpovědi bez zadne rozvedeni komunikace dal, pak sme prisli dom, ceka co se bude dit tak se teda necha svleknout polozi se na zada, necha se lizat, ted se ji to treba nelíbí protoze si neumí říct jak jo jak ne a vypadne z ni, pod uz do me.... jako sorry ale co si ty holky mysli ze se tam clovek bude namahat zada, vycerpavat síly a předvádět nejaky výkony, kdyz si to zvladnem odbýt za minutku 😉😅 ta slečna si to musi zaslouzit a taky pro to neco udelat, rozpalit tho chlapa aby byl tak tvrdej ze ho skoro necejtis...
dobra odpoved , podepisuji, mám zejména také tyto zkušenosti, které jsi popsal. Tohle absolvovat několikrát a změní Tě to.Čest vyjímkám,které asi určitě existují. Vše jde s dobou , bonton je ,aby se muž podbízel/platil/pomáhal/řešil její problémy, ona je vždy unuděná / nedobytná a téměř nedostupná + neskutečné nároky. Holku/ženskou na kolo,sport nebo byť jen procházku už dnes těžko najdeš. Mají uplně jiné priority a chlap většinou mezi ně nepatří)))."Sex" je jen prostředek jak lze muže ovládat či udržovat ve vztahu ,který je zejména pro ženy výhodný, málokterá v sexu najde zalíbení.

Abych nebyl nařčen z nevyváženého názoru ,tak i muži jsou pěkný prasátka a lenivá hovádka)).

Pŕeji všem pěkný den a pozitivní společnost kolem sebe..*52*
Hele, ono to bude fiftyfifty. Asi. Nedávno jsem v jiném vláknu psala zkušenosti z experimentu. Měla jsem čas, byla jsem ve velkém obchodním centru a to by v tom byl čert, aby nebyl poblíž nějaký amatér na kafe. Byl v tom čert. Sama úžasná nabídka, připadala jsem si jak eskort. Něco oplzlých keců. A hrstka normální.
Jinak proti kávě a výšlapu po okolí nic nemám. Je to příjemná změna. Jen tím to hasne.
PS. Na to kafe nedorazil nikdo ...
Jo to jsi psala, pamatuji si to. Těm slibotechnám stačí nad tou představou vyhonit a konec.
Jakože já myslím, že s tím kafem by asi nebyl úplně problém. Asi mě smažou, ale já třeba osobně nesnáším tady ty věci jako tinder a podobné áááápky. Ale třeba kamarát tam našel nevěstu. Každopádně určitě bych si netvořil názor podle lidí z amatérů. Tady je to opravdu něco jak výběh exotů
Dřív jsem si myslela, že to tak je. Nechápala jsem, že si ženská lehne a drží. Mě vzdycky víc vzrušovalo dávat. Ale netvrdím, že i já jsem netoužila po dotecich. Realita mě ale poučila. Jak tohle chlap vycítí, přestane se snažit. Proč by to dělal? Na svoje si přijde. Mluvím o sexuálním vztahu ne partnerském.
Co si ty holky myslí, že se tam jeden bude namáhat....
Jenom mě to tady připadá jak nějaká levná eskort služba? Jakože když už je ženská tady je její "povinnost"! Být patřičně vstřícná....
Nechci to hrotit :) ale když tak čtu sklo na četech... Včera zrovna přišlo, čau, zajdem na kafe, zamrdame ...
Přesně - častá otázka po odmítnutí sexu na požádání .

"Tak co tu děláš , když nemrdas ?"
'Tady to je o sexu , ne o vaření" .

A nevysvetlis jim , že to vnímáš jako web pro lidi , ,které baví sex . Ty mezi ně patřís , ale nesukas s každým , kdo si řekne . 😉😉
Ty vole.....mám chuť si to vytisknout a zarámovat na zeď. "Udělej mi to" .....jako jak? Ty vole buď mi řekni jak se ti to líbí nebo to udělám podle sebe a nestěžuj si. Na sex jsou dva, ne že on mi to udělá....MY SE UDĚLÁME. Už si to ženské zapamatujte.