Jak zvýšit nadrženost u žen

Jak zvýšit nadrženost u holek nějaký nápady

Poradí někdo třeba i holky co u vás funguje jaký doplněk stravy aby byla holka hodně moc nadržená . Je toho na internetu hodně tak by bylo dobré i nějaké recenze co opravdu pořádně funguje. Děkuji za názory a zkušenosti.
Příspěvek byl uživatelem smazán.
Ted otazka jestli to pomuze hele 😁
Víš co tam bylo? :)))))) zlatá kreditní karta 😁😁
Jo takhle 😂😂😂 to asi fungije ne? 😁 Teda pokud ta dotycna nezna sve hodnoty 😂
A hlavně se nechovat jako .......
Vždycky jsem si myslel, že si tohle ženy řeší samy a najdou si jiného partnera.
Výměna partnera dokáže divy. 👍👍
Co třeba když to chce někdo pro kámošku aby se chytla..
Jak chytla ? Jestli nemá kámoška zájem, tak jí chceš nutit a nebo oblbovat chemií ?
Nikdo neříká nutit. Co ti je prostě po sobě koukáj a chlap chce zvýšit touhu . Oči ti jde. Chlapče.
A oč jde tobě ? Někdo po tobě kouká ale nechce sex, tak se ptáš, co máš dělat a co jí dát, aby ti dala, to ti přijde normální mně teda ne. Kam až chceš dojít ? Chceš jí uspat ?
Nechápeš základní princip sexu, říká se tomu sexuální přitažlivost, tu prostě neoblbneš. (upraveno)
Uvař jí její oblíbený jídlo. Do toho ani nic přidávat nemusíš. Manželu jsem sbalil na nějaký vlastnoručně upečený koláč...
Já jsem tu u svou dostal na to, že jsem koupil cédéčko jejího oblíbeného interpreta a odmítal jsem jí ho půjčit. Trval jsem na tom, že musí jet večer ke mě a budeme ho poslouchat spolu. No a ona kupodivu řekla že jo. Mimo to jsem ji i jinak oblboval různými řečmi. 😀
Tak pokud kamarádka nemá pod průměrné IQ a nežila v klášteře, tak snad si o tom načte odbornou literaturu o libidu ženy, každá to má jinak, hladiny hormonů atd .. než jako cpát do sebe kde co aby dostala chuť, ci se podpořila, napřed zjistit proč to má jak to má. Ale to to musí a měla by vědět ona snad. A předně řešit ona! A ne její kamarád :D
A pokud je pojat Tvůj dotaz, aby byla nadržená na Tebe :DDD Nebo Tobě přijde, že z Tebe není dost nadržená :D Tak to je mazec :D Buď to tam je k Tobě nebo ne. Já nevím co je za termín brutálně nadržená? :D
Jsou momenty, kdy bych chtěla být experimentálně muž, abych pochopila jejich uvažování 🙂 Nic ve zlem, ale občas se nestačím divit
To by se ti pak dost často stávalo, že by tě hanba fackovala a to " jejich " uvažování by jsi stejně nepochopila, nechtěj to zažít ani experimentálně.
😄 tak bejkarny vymyšlime všichni. Ale ty hovadiny o ženské sexualitě, ty mě teda dostávají. Fakt není nad přímočaré uvažování typu stojí nestojí...
Vodka. *3**3* Pokud nepomůže kamarádce ani ta, tak máš smůlu. *3**3*
Platební karta (pokud je tedy krytá), ta rozzáří oči, vykouzlí úsměv a roztáhne nohy každý.....*1**1**1*
Mmmm sympatanda budeš 😊😊 hádám že ty nic nepotřebuješ podpůrného 🙈🙈
Plná peněženka je nejlepší afrodisiakum.
Můžete někdo napsat komentář k tématu místo těch vašich nesmyslných honících si ego komentářích. Děkuji
Na tom není nic nesmyslného, stačí se podívat na ro jak nekteří boháči už seschlí nechutní dědci mají luxusní mladě samice.
Ok, takže chceš něco, po čem tvojí kamarádce zasvítí oči, klekne a začne ti ho kouřit? Tak to nezbývá, než uvařit nápoj lásky z rybích očí, ropušího sádla, kozince blanitýho, mandragory, svěcené vody a sušených cvrčků. Musí to požít při úplňku a musíš být první člověk, kterýho po probuzení spatří.

Nebo prostě přijmout fakt, že nejdůležitější pohlavní orgán ženy je mozek a stimulovat ten. Je to pracnější, ale spolehlivější.
Chlape, jak sakra můžeš po někom chtít, aby ti na tvůj dotaz racionálně odpověděl a poradil? Navíc když zmiňuješ doplňky stravy. Hele já ti poradím, kup a vyzkoušej všechny, co jsou na netu, nejlépe na sobě, pak si ji třikrát švíkni hlavou o zeď a zamysli se, co je pro ženu v dnešním světě neodolatelné.
A když zjistíš, že jsou to relativně maličkosti a hlavně které to jsou, tak se můžeš mlátit do prsou. Kdybys na to nepřišel, dej vědět, napovim ti. 😂
Pokud nemáš přírodní nymfu, tak ti nějaké doplňky nepomůžou!!
U nás fungovalo dráždění na dálku před schůzkou.
Ale bylo potřeba se trefit do správné chvíle a nálady.
Pak to často bylo hodně divoký...
Na to není potřeba nějakych přípravků. Stačí ženu pořád škárlit, říkat jí že máš má ní chuť. Díky za ty dary, že moja to má v sobě. Stačí jí pohladit klín a hned je nadržená jako stepní koza. Ovšem jiný ženy to prostě mají jinak, což je škoda smůla hlavně pro chlapa 🙂
No jo chlapi jsou největší chudáci..................
Tak zase ale není vhodné přijít k cizí holce, která se líbí a pohladit ji klín...
Jak se pise, je potreba se trefit do nalady...kdyz ma manzelka spatnou naladu, tak je lepsi netlacit na pilu...pak se najdou dny, kdy staci troska vinka a dobra nalada a je nadrzena az ji nastacim...*3*
U nás teda naprosto fanózně funguje Lambrusco ;) Dá lahev a chce to všude a pořád ☺️☺️
Já si myslím, že ženy tady ani nadržené být nemohou, už jen z toho, co jim muži píšou.
Klíčky od sportovního auta mi zabraly vzdy…
Nedají se koupit jen ty klíčky? :D
Zkus to, obávám se že se dáma bude chtít svézt, ale třeba ji ukecáš aby se svezla na Tvém oři :-))
Vždycky ti ho může zrovna sešrotovat známý, kterému si ho půjčil. Maximálně jí doneseš ukázat kus karoserie...
V mém případě nastala změna o 100% bez změny jídelníčku 😄 dokument na Netflixu (Pravidla rozkoše), kéžbych ho viděla už v pubertě , pak podcast Šimrání a zase Netflix (Sex, láska a goop)
Všechny ty informace strhly vlnu zvídavosti, která zatím trvá 3 měsíce a už nás to posunulo někam, kam jsme se za 10 let nedostali 😁
Samozřejmě je k tomu potřeba ta správná povaha, muž ochotný vyzkoušet kdejakou blbost a hlavně stoprocentně otevřená komunikace. Od te doby co se nestydím říct si, co mám rada, dostalo to úplně jiné grády 😎
Takže za mě, není to o obsahu žaludku ale stavu mysli 🙂
Držím palce, sexu zdar 😜
Což tady tazatele podobných otázek nepochopí. Jeden zahazuje ženě hračky, druhý scvrknul sex do svýho pinďoura.... Tady nepomůže ani svěcená voda. Páč pak by nestačili svým ženám.....
Jinak gratuluju 🙂
Mimochodem, docela mě zaujal ten kouzelný koktejl. Nechceš to trochu rozvést?
Proč se rovnou ne zeptáš, když po sobě pokukujete? Určitě se jeden druhému líbíte. Podíváš se jí z očí do očí, usměješ. A koukej co dělá její tělo, jak se tváří, jestli si hraje s vlasy atd...... Změn téma a uvidíš jak bude reagovat?
Souhlasím s VikyJohny když má člověk mysl otevřenou tak druhý je též bez zábran a otevřený. Je nutné si ovšem v klidu povídat. A ne odsuzovat člověka za to jaký je. Každý má svoje sny, touhy.......
To je na mě? Nějak teď nechápu.
Kdepak, souhlasím s Vámi v tom smyslu, že člověk má být upřímný co chce..... Ženy mi říkají Petře u tebe se mohu bavit o čemkoliv a to je velmi důležité. A v párech to platí dvojnásob.
Jo, mimochodem ten úžasný dokument, není náhodou ke shlédnutí jinde než na netflixu?
Úplně jednoduše stačí nebýt debil jako ty. Pak se náruživost u ženy dostaví sama, ale když se zajímá nevzdělaný Pepek Vyskoč jako ty, tak je to těžké. Zkus si zajít do kravina, třeba tě tam připustí k nějaké.
Chemtrails, nebo nechat na zemi fusky... (upraveno)